O nas!

SSUCv3H4sIAAAAAAAEAJ2QzwrCMAzG74LvMHreYd1A0VcRD7ELM1hXabOJyN7d/tkgZ2/9fsmX5st3v6sqdYNARp2rb1JRk7VTYA9Mboy4qVeOPbHzBDbBxJZcUYGBp4AhjViRAcYh9ha4+rd/LkVXWyEXoyOWlKoFC9Mtsw0t9d/O8rhuUWDA0XzywiKIR4tQglxKq3q8Gf1TRpupRyc0TD05kXJ2BmwydGLyy5OhcRA2x3f08mLx5O4pwOg4b7IGU308aZK601p33aFp20a3R92cYsrlB23uhnbKAQAA

Szukasz

Właśnie nas!

“Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni.“
 

Nasza solidna wiedza i umiejętności, które zdobyliśmy przez lata, a także stałe podnoszenie naszych kwalifikacji gwarantuje Państwu solidne i profesjonalne wykonanie każdej zleconej przez Państwa usługi.

Przyjmujemy zlecenia osób prywatnych, plany rozbudowanych instalacji dla firm i instytucji, a także inne, również z nietypowe przedsięwzięcia, które wymagają burzy mózgów, precyzyjnego planowania i niecodziennych rozwiązań.

Twoja instalacja będzie w rękach profesjonalistów!

Nasz zespół to profesjonalni i rzetelni instalatorzy z bogatym doświadczeniem w branży. Każdy nasz pracownik posiada wszystkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty potrzebne do wykonania usługi.

Nasza praca to nie tylko sposób na zarabianie pieniędzy, ale również coś co daje nam ogromną satysfakcję dzięki wielu zadowolonym i polecającym Nas klientom.
Wystawiamy faktury oraz udzielamy gwarancji na nasze usługi. Nasze prace są wykonywane szybko i solidnie. Używamy profesjonalnych narzędzi hydraulicznych i materiałów sprawdzonych i renomowanych firm.

01 - Pomysł lub awaria

To od tego wszystko się zaczyna…

02 - TERMIN INSTALACJI

Wyznaczmy termin instalacji dostosywując się do Ciebie

03 - INSTALACJA

Wykonujemy prace zgodnie z harmonogramem, w najlepszy możliwy sposób.